رویا نوری سه شنبه 9 خرداد 1396 09:53 ب.ظ نظرات ()

در این مقاله زیبا شما با اصطلاح مرغ امین و شعر زیبا نیما یوشیخ در مورد مرغ امین آشنا می شوید و در پایان شما چگونگی سفارش مرغ آمین با زنجیر کاملا استیل را آموزش می دهیم.


اصطلاحی در میان مردم وجود دارد به نام «مرغ آمین». آیا چنین موجودی با اوصافی که گفته شده واقعاً وجود دارد؟در فرهنگ کهن ایرانی فرشته ای بود به نام “مرغ آمین“، این پرنده همیشه در پرواز بود و هرگاه کسی از ته قلب دعا میکرد و اگر این مرغ بالای سر او در پرواز بود؛ دعای او برآورده میشد.البته آمین نام ستاره‌ای نیز هست که به هنگام طلوع آن، دعاها مستجاب می‌شود.


خرید اینترنتی گردنبند مرغ آمین سریال شهرزاد

ترانه علیدوستی در نشست خبری سریال"شهرزاد ترانه علیدوستی در تازه ترین پستی که از نشست خبری سریال"شهرزاد" در صفحه خودمنتشر کرده است.گردنبند مرغ آمین شهرزاد با بدنه تمام استیل، ساخته شده با هنر دست ایرانیان می باشد.

تخفیف ویژه به مدت محدود

فقط 25/000 هزار تومان

یکی از هدایای خاص و بورس این روزها که بواسطه استقبال مردم از سریال شهرزاد بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
گردنبند با پلاک مرغ آمین از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد زنجیر با جنس تیتانیوم پلاک با جنس برنج طراحی بی نظیر و اصیل گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت نمادی از عشق می باشد.

پلاک و زنجیر این گردنبند استیل می باشد که مرغش آب کاری شده است، البته در تولید زنجیر این گردنبد از فیروزه هم استفاده شده است که قشنگی گردنبند را دوچندان کرده است.