رویا نوری دوشنبه 8 خرداد 1396 09:52 ب.ظ نظرات ()


در این مقاله شما ر ا  با  خرید و قیمت دو مدل گردنبند مرغ امین یکی با جنس استیل و دیگر ی با جنس قلابی درجه دو آشنا می کنیم.


http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/616/1845187/eww.jpg
در فرهنگ کهن ایرانی فرشته ای بود به نام “مرغ آمین“، این پرنده همیشه در پرواز بود و هرگاه کسی از ته قلب دعا میکرد و اگر این مرغ بالای سر او در پرواز بود؛ دعای او برآورده می شد.
سریال شهرزاد که این روزها از شبکه خانگی پخش می شود مورد توجه بسیاری از مردم عزیزمون قرار گرفته است و اما شخصیت اصلی سریال که ترانه علیدوستی میباشد یک گردنبند بسیار زیبایی رو بر گردن خودشون آویزان کردند که از ظرافت و جذابیت خاصی برخوردار است.

گردنبند مرغ آمین استیل عالی و درجه یك

دارای رنگ ثابت و تضمینی


گردنبند مرغ آمین شهرزاد با بدنه تمام استیل، ساخته شده با هنر دست ایرانیان می باشد. پلاک و زنجیر این گردنبند استیل می باشد که مرغش آب کاری شده است، البته در تولید زنجیر این گردنبند از فیروزه هم استفاده شده است که قشنگی گردنبند را دوچندان کرده است.


خرید تلفنی ارسال به سراسر کشور سپس پرداخت :
0935-3877793

قیمت : 25/000 هزار تومانگردنبند تقلبی درست شکل گردنبند اصلی می باشد با این تفاوت که به مرور زمان تغییر رنگ داده و زنجیر آن تمایل به قرمزی پیدا می کند و قیمت آن 12/500 هزار تومان می باشد. ولی در گردنبند اصل هم ظرافت بکار رفته و هم از جنس استیل خالص با قیمت 25/000 هزار تومان عرضه می شود.

برای سفارش این محصول به فروشگاه اینترنتی ما سر بزنید.